bonus roulette betfred

Na pewno wielu z Was już zna tą akcję, ale może znajdą się też osoby, które o niej nie wiedziały i będą miały ochotę się przyłączyć.

A o co chodzi w tym Dniu Chleba? Oto co pisze Zorra (mam nadzieję, że moje tłumaczenie jest w miare zrozumiałe :)).

Zapamiętaj ten dzień i zaznacz sobie w kalendarzu- 16 października jest Światowy Dzień Chleba! Co roku od 2006 roku, setki bloggerów z całego świata pieką chleb na tą specjalną okazję. Zróbmy więc to jeszcze raz:

Upiecz bochenek chleba z okacji Światowego Dnia Chleba i pokaż go na swoim blogu!

Zbiorę (Zorra) wszystkie wpisy razem i je podreasumuję. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zobacz także podsumowanie z porzedniego Dnia Chleba.

Mam nadzieję, że ponownie zbierze się duży kosz wypełniony chlebem z całego świata.

Jak wiąć udział:

Proszę dokładnie przeczytaj poniższe instrukcje. Email i link do tego wpisu są obowiązkowe. Bez nich twój wpis nie ukaże się w podsumowaniu. Dziękuję za zrozumienie.

Upiecz chleb, zrób jego zdjęcie i pokaż go na swoim blogu we wtorek, 16. października 2012 roku. Nie wcześniej i nie później i proszę tylko jeden wpis na blogu. Twój wpis powinien być nowym wpisem, przygotowanym specjalnie na tą okazję i nie może się pojawić w innej akcji.

Wypełnij formularz, który 14. października pojawi się na stronie Zorry, a twój wpis pojawi się w podsumowaniu.

Proszę podlinkuj ogłoszenie Zorry w swoim poście. Wszystkie wpisy będą zbierane jedynie do 17. października.

Post może być napisany w dowolnym języku.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące akcji, możecie się skontaktować z Zorra kochtopf(at)gmail.com lub napisać do mnie (kontakt w zakładce na górze strony bloga „napisz do mnie“)

Oczywiście wklejanie logo mile widziane :)

Kod do banerka:

<a href=”http://kochtopf.twoday.net/stories/announcing-world-bread-day-2012-7th-edition/” title=”World Bread Day 2012 – 7th edition! Bake loaf of bread on October 16 and blog about it!”><img src=”http://farm9.staticflickr.com/8446/8005854922_b0db76ec7c.jpg” width=”130″ height=”250″ alt=”World Bread Day 2012 – 7th edition! Bake loaf of bread on October 16 and blog about it!” /></a>

World Bread Day 2012 - 7th edition! Bake loaf of bread on October 16 and blog about it!

 

Do akcji można się również przyłączyć tu- u Zorry Facebook-Page, Twitter, Pinterest.

Zapraszam również do przyłączenia się do nas, także nieblogujące osoby na mojej facebookowej stronie dotyczącej Światowego Dnia Chleba.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszam po przepis na chleb TUTAJ acoustic alchemy casino live online