Ciężko mi uwierzyć, ale już niedługo, dokładnie 31.10- czyli w halloween, mój blog będzie obchodził dokładnie dwa lata. Podziwiam siebie za to, że wytrwałam, poneiważ jest wiele rzeczy w moim życiu, które rozpoczęłam i przy nich nie wytrwałam za długo. Blog cały czas daje mi satysfakcję i dzięki niemu cały czas staram się rozwijać kulinarnie i robić przyjemne dla oka zdjęcia (jak widać z różnym skutkiem:)). Wszystko to po to, aby wam się podobało, smakowało i abyście mlaskając z zadowolenia wracali po kolejny przepis.

Give Away

Give Away

No, ale na mowę urodzinową przyjdzie jeszcze czas:) Dzisiaj chciałabym wam z tej właśnie urodzinowej okazji, zaproponować małą rozdawajkę. Mam nadzieję, że chociaż trochę się wam podoba, pomimo że jest skromna A dlaczego już teraz i taki temat?

Jak już ostatnio wam pisałam, bardzo się cieszę na nadchodzący adwent i Święta, ponieważ powstanie wtedy u mnie w domu wielka fabryka ciasteczek. Piekę te ciasteczka głównie z myślą o tym, aby je sprezentować moim bliskim i osobom, na których mi zależy. Pakuję je wtedy w celofanowe woreczki, zawiązuję wstążką i wręczam z uśmiechem i nadzieją na uśmiech od osoby obdarowanej.

Tak wyglądały paczuszki rok temu:

slodka paczuszka

slodka paczuszka

Wybrałam taki właśnie zestaw różności, abyście mieli możliwość przygotowania podobnych paczuszek, ale też mieli coś dla siebie. Można wszystko użyć razem lub całkiem oddzielnie. Wiem, że kolory są mało świąteczne, ale ja lubię jak jest kolorowo :)

Pierniczki już niedługo trzeba będzie piec, potem przyjdzie adwent i pewnie też moja akcja ciasteczkowa, więc oprócz obdarowywania innych, okazji do pieczenia będzie wiele.

Nagroda jest taka (wszystko wchodzi w skład jednej paczuszki):

 Torebki celofanowe i zawieszki

(Istnieje możliwość wyboru woreczków bez motywów świątecznych, zamiast tych widocznych na zdjęciu.)

Wstążka

 

Foremki około 6,5 cm:

 

Foremka na stojącą choinkę trójwymiarową około 12cm szerokości i 8-13 cm wysokości.

Bombka:

I gwiazdki do zawieszenia, które widać na głównym zdjęciu wpisu.

A to trzeba zrobić, aby Give Away otrzymać:

  1. Aby uzyskać jeden los w losowaniu, należy pozostawić pod tym wpisem komentarz i polubić moją stronę „Smaczne przepisy po polsku” na Facebooku. Proszę wspomnieć o tym w komentarzu.
  2. Napisać, kogo chcielibyście obdarować słodkimi paczuszkami.
  3. Aby otrzymać drugi los, osoby blogujące proszę o krótką wzmiankę o tej rozdawajce na blogu z linkiem. Osoby nieblogujące proszę o udostępnienie tego wpisu na swoim profilu. Proszę również informację w komentarzu, że tak się stało.
  4. Ponieważ po losowaniu chciałabym zaraz skontaktować się z osobą, która wygrała, proszę o podanie w komentarzu swojego adresu E-mail. Komentarze anonimowe nie będą brane pod uwagę.
  5. Proszę również o jeden komentarz, abym nie miała problemów z przygotowywaniem losów.
  6. I ostatni, najważniejszy punkt- na komentarze czekam do środy 31.10.2012 do godziny 23.59.

Wysyłam na terenie Unii Europejskiej.

I jeszcze jedno: Bardzo proszę o nie zgłaszanie się do losowania na Facebooku.

Mam nadzieję, że zachęciłam was tą drobną rozdawajką. Trzymam kciuki!